AKTUALNOŚCI

II Charytatywny Turniej Służb Mundurowych za nami!

W minioną sobotę, 8 kwietnia na Orliku przy ZS nr 1 w Świdniku odbył się II Charytatywny Turniej Służb Mundurowych z udziałem 8 ekip mundurowych. To już druga z czterech imprez sportowych na rzecz dzieci i młodzieży z Placówki Opieki nad Dzieckiem i Rodziną „Nasz Dom” w Rybczewicach.
– Wpisowe przeznaczone jest na sfinansowanie wakacji dla młodzieży. – mówi wicestarosta świdnicki Waldemar Białowąs – Mecze okazały się bardzo zacięte i wyrównane, większość kończyła się remisem, a rozstrzygnięcia odbywały się rzutami karnymi – relacjonuje organizator.
II Turniej Charytatywny o Puchar Przechodni Wicestarosty Powiatu Świdnickiego Waldemara Białowąsa w piłce nożnej swoim patronatem objął znakomity piłkarz – Jacek Bąk, który na licytację przekazał dwie piłki ze swoim podpisem i koszulkę kadry narodowej z podpisami ówczesnych reprezentantów kraju. Licytacja wciąż trwa.
A oto wyniki sobotniej rywalizacji sportowej:
W finale Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe zdecydowanie pokonało Straż Miejską Lublin 3:0.
W meczu o brązowy medal KPP Opole pokonała OPP Lublin 2:0
Miejsca 4-8:
OPP Lublin
Areszt Śledczy Lublin
KMP I Lublin
KMP II Lublin
Straż Graniczna
Najlepszy strzelec: Kamil Baran WPR Lublin (7 bramek)
Najlepszy bramkarz: Kamil Gawroński OPP Lublin
– Wielkie podziękowania za współorganizację kieruję w stronę dyrektora Krzysztofa Gałana z ZS nr1 w Świdniku, Zbigniewa Furmana z TKFF z Omega Lublin oraz Andrzeja Marca ze Straży Miejskiej Lublin. Wielki szacunek dla uczestników za udział i za wsparcie akcji „Wakacje dla Dzieci”! – mówi Waldemar Białowąs.
Pierwszy z turniejów rozegrano 4 marca na boisku lubelskiej S.P nr 52 na Felinie. Kolejny, planowany jest już na początek maja.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama