AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA

Obchody Dnia Dziecka w powiecie

Dziś Dzień Dziecka. Jednak większość imprez dedykowanych najmłodszym odbędzie się w weekend. Oto pomysły na świętowanie jednego z najpiękniejszych dni w roku w powiecie świdnickim:
Świdnik
Dziś na pl. Konstytucji 3 maja odbędzie się festyn dla najmłodszych świdniczan.
Maluchy będą się bawić od godz. 10.00 do 13.00. Dziś centrum miasta zamienić ma się w wesołe miasteczko, pełne dmuchanych zjeżdżalni i placów zabaw.
Rybczewice
W najbliższą niedzielę ZSO Rybczewice organizuje festyn dla rodzin z terenu gminy. Wśród atrakcji: pokaz tańca towarzyskiego, spotkanie z pszczelarzem i rozgrywki sportowe. Start imprezy – godz. 14.00

Piaski
3 czerwca w sobotę na boisku przy Szkole Podstawowej w Piaskach odbędzie się piknik dla rodzin z terenu gminy. Start imprezy o godz. 11.00. Oto atrakcje: 
Mełgiew
Gmina Mełgiew zaprasza w weekend na szereg atrakcji – koncerty, konkursy, animacje i zabawy, w związku z Dniami Mełgwi. 3 czerwca w sobotę na plac przy amfiteatrze zaproszone są wszystkie dzieci z rodzicami na obchody Dnia Dziecka i Rodziny, a w niedzielę odbędą się uroczystości i liczne koncerty. Gwiazdą wieczoru ma być zespół Power Play. Oto szczegóły Dni Mełgwi:
 

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close