Tylko remis Viru Dorohucza

Po przegranej w derbowym meczu z LKS Biskupice futboliści Viru Dorohucza na własnym boisku podejmowali KS Uniszowice. Wyżej notowany w ligowej tabeli rywal nie dał się pokonać. Mecz zakończył się remisem 1:1 (1:0) i podziałem punktów. W ostatniej kolejce sezonu 2016/2017 dorohuczanie w najbliższą niedzielę o godz. 12 znów zaprezentują się swoim kibicom. Tym razem będą podejmować zespół z czołówki tabeli czyli KS Bronowice.
Bramka: Łukasz Bartocha (40′).
Vir: Rafał Waryszak, Jakub Bartocha, Tomasz Czerniak (40′ Łukasz Bartocha), Marcin Kozłowski, Marek Niedźwiedzki, Kamil Sawicki, Bartłomiej Szymaniak, Piotr Wojtal (80′ Marek Matysiak), Kamil Wójtowicz, Marek Wójtowicz, Karol Żelechowski (82′ Arkadiusz Krasowski).
Goście przyjechali do Dorohuczy bez zawodników rezerwowych. Tuż przed przerwą miejscowi trafili ze zmianą. Tomasza Czerniaka na placu gry zastąpił Łukasz Bartocha, który chwilę potem wpisał się na listę strzelców. Po zmianie stron przyjezdni w 60 minucie zdołali doprowadzić do wyrównania. Potem opadli z sił, ale pomimo tego skutecznie bronili remisu. W 89 minucie sędzia ukarał zawodników obu drużyn czerwonymi kartkami. Vir kończył rywalizację bez Kamila Wójtowicza.