AKTUALNOŚCI

Program dla sprawców przemocy

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Świdniku planuje rozpoczęcie realizacji programu korekcyjno-edukacyjnego dla sprawców przemocy. Program ma na celu pomoc w przemianie osób stosujących przemoc w różnych formach a zajęcia odbywać się mają w formie cyklu 23 spotkań lub konsultacji indywidualnych. Rekrutacja do programu już trwa a termin rozpoczęcia planowany jest na lipiec 2017r. Zainteresowani mogą zgłaszać się osobiście w siedzibie Ośrodka przy ul. Kolejowej 5 w Świdniku lub telefonicznie pod nr telefonu 81 467 00 77.
Uczestnictwo w programie pozwala na uzupełnienie wiedzy i daje szansę na skuteczną autokorektę negatywnych zachowań w przyszłości.
Program skierowany jest do:
– osób skazanych prawomocnym wyrokiem z przestępstwo z art. 201 i 207par1 kodeksu karnego lub o inne przestępstwo stwierdzające sprawstwo przemocy;
– osób warunkowo zwolnionych z obycia reszty kary pozbawienia wolności jak i korzystające z zawieszenia jej wykonania;
– osób u których wdrożono procedurę Niebieskiej Karty;
– osób wyrażających dobrowolną chęć wzięcia udziału w programie.
Program składa się z 23 spotkań grupowych oraz konsultacji indywidualnych. Spotkania indywidualne mają na celu diagnozę osobową, wsparcie i motywowanie do zmiany postawy. Wszelkie informacje i szczegóły programu dostępne są w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Świdniku przy ul. Kolejowej 5 i pod numerem telefonu 81 467 00 77. Osobą do kontaktu jest Anna Modrzejewska.
 
E.D.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Zobacz również

Close
Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
Reklama