AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA

Podsumowanie akcji „Bezpieczne miasto – Bezpieczny powrót do szkoły"

W sobotę, 2 września Świdnickie Stowarzyszenie Lider Forum zorganizowało II edycję akcji „Bezpieczne miasto – Bezpieczny powrót do szkoły”.
Głównymi atrakcjami było antykradzieżowe znakowanie rowerów oraz konkursy z nagrodami z zakresu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w drodze do szkoły. W wydarzeniu wzięli udział również dorośli mieszkańcy naszego miasta, którym funkcjonariusze świdnickiej komendy policji oznakowali jednoślady.
–  Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Świdniku, którą reprezentowali- st. asp. Magdalena Szczepanowska oraz asp. szt. Ryszard Bundyra, za pomoc w realizacji naszej akcji. Nie sposób nie wspomnieć o sponsorach, którzy przekazali gadżety na nagrody oraz miejsce na akcję. Mamy nadzieję, że jej efekty przełożą się na poprawę bezpieczeństwa naszych pociech w drodze do szkoły- podsumował Józef Drozd z Lider Forum.
W sobotnim wydarzeniu wziął udział wicestarosta Waldemar Białowąs, który bardzo przychylnie ocenił inicjatywę Lider Forum, a także zachęcał do realizacji tego typu przedsięwzięć. Wicestarosta Białowąs sam bierze udział w akcjach związanych z bezpieczeństwem. Ostatnio szkolił panie z terenu miasta podczas akcji „Bezpieczna kobieta”.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Zobacz również

Close
Back to top button
Close