Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo Victorii!

Od wygranej do wygranej kroczy drużyna Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Victoria Rybczewice, która występuje w grupie IV Lubelskiej Ligi Młodzików Młodszych. Po wygranych nad Avenirem Jabłonna i Krzczonovią Krzczonów nasi mali futboliści pokonali na wyjeździe swoich rówieśników z Piotrcovii Piotrków 5:0!
Bramki: Daniel Augustyński 2, Dawid Zieliński, Jan Jaworski, Filip Machul.
Victoria: Kamil Augustyński, Bartosz Suplewski, Łukasz Wiśniewski, Maciej Młynarczyk, Julia Bartnik, Filip Machul, Dawid Zieliński, Daniel Augustyński, Damian Kasperek oraz Szymon Jurek, Mateusz Pawelec, Mateusz Kurzępa, Kacper Makowski, Damian Dąbski, Jan Jaworski, Kacper Ciechanowicz, Mikołaj Krysa.
Mecz rozpoczął się od bramki, którą w pierwszych minutach gry zdobył Dawid Zieliński. Później na 2:0 podwyższył Jan Jaworski. Następnie do siatki gospodarzy trafił najlepszy snajper Victorii Daniel Augustyński. Czwarty gol padł po przepięknej akcji, którą sfinalizował Filip Machul. Rezultat spotkania ustalił Augustyński. W 20 minucie boisko z powodu kontuzji musiał opuścić bramkarz Kamil Augustyński.
– Ciesze się, że w końcu zagraliśmy na „zero” z tyłu. Pracowaliśmy nad tym i już mamy pierwsze efekty. To wspaniałe uczucie kiedy drużyna gra bardzo dobrze. Czasem nie tylko wynik jest ważny, ale też to, aby zawodnicy pokazywali na boisku to czego uczymy się na treningach – przyznał po meczu w Piotrkowie trener Kacper Świetlicki.
Po trzech kolejkach spotkań Victoria ex aequo z Granitem Bychawa zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie Perła Borzechów. Mecz zostanie rozegrany na boisku w Rybczewicach w najbliższą sobotę 16 września o godz. 15.