AKTUALNOŚCISPORT

„Victoria” Victorii na Sygnale

Drużyna młodzików młodszych Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Victoria z Rybczewic nie zwalnia tempa. Futboliści lidera tabeli grupy IV w ramach siódmej kolejki gościli na stadionie lubelskiego Sygnału. Podopieczni trenera Kacpra Świetlickiego okazali się zdecydowanie lepsi gromiąc gospodarzy aż 7:0 (3:0)!
Bramki: Daniel Augustyński 3 (19′, 20′, 36′), Dawid Zieliński 2 (17′, 31′), Damian Kasperek 2 (57′, 58′).
Victoria: Kamil Augustyński, Bartosz Suplewski, Łukasz Wiśniewski, Maciej Młynarczyk, Kacper Ciechanowicz, Mikołaj Krysa, Dawid Zieliński, Damian Kasperek, Daniel Augustyński oraz Szymon Jurek, Mateusz Kasprzak, Jan Jaworski, Mateusz Pawelec, Filip Machul.
Pomimo deszczowej pogody i mokrej murawy młodzi piłkarze z Rybczewic w tym meczu dali z siebie wszytko. Początek rywalizacji był wyrównany. Jednak już po kwadransie gry lider pokazał kto będzie rządził tego dnia na boisku. Victoria „otworzyła” wynik po przepięknej zespołowej akcji. Asystę przy golu kapitana Dawida Zielińskiego zaliczył Daniela Augustyński. Później było jeszcze lepiej, a ręce kibiców same składały się do oklasków.
Do tej pory graliśmy mecze z zespołami z dolnej części tabeli. Teraz przed nami przeciwnicy z góry stawki. Choć na pewno nie będzie łatwo myślę, że z tych spotkań także wyjdziemy zwycięsko. Cieszy mnie to, że przeciwko Sygnałowi zagraliśmy kolejny mecz na zero z tyłu. Podstawa to dobra gra w defensywie, a w ofensywie zawsze znajdą się jakieś okazje do strzelenia bramek – powiedział Kacper Świetlicki, trener młodzików Victorii.
Kolejnym rywalem Victorii będzie zajmujący drugą lokatę w tabeli Granit. Mecz w Bychawie zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 21 października o godz. 11.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button