Młodzicy Victorii mistrzami jesieni!

Na dwie kolejki przed zakończeniem pierwszej rundy rozgrywek grupy IV Lubelskiej Ligi Młodzików Młodszych drużyna Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Victoria z Rybczewic zapewniła sobie tytuł mistrza jesieni! Zawodnicy trenera Kacpra Świetlickiego w minioną sobotę pokonali na wyjeździe wicelidera tabeli – Granit Bychawa 5:3 (3:2)!
Bramki: Daniel Augustyński 4 (20′, 30’+1′, 50′, 57′), Dawid Zieliński (10′).
Victoria: Kamil Augustyński, Bartosz Suplewski, Filip Machul, Łukasz Wiśniewski, Maciej Młynarczyk, Mikołaj Krysa, Dawid Zieliński, Damian Kasperek, Daniel Augustyński oraz Szymon Jurek, Mateusz Kasprzak, Jan Jaworski, Mateusz Pawelec, Kacper Ciechanowicz, Kacper Makowski.
Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana. Wynik w 10 minucie „otworzyła” Victoria. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Filipa Machula piłkę do siatki uderzeniem głową skierował kapitan gości Dawid Zieliński. Dwie minuty później gospodarze wyrównali po rykoszecie od Bartosza Suplewskiego. W 20 minucie prostopadłe podanie przejął Augustyński i wychodząc sam na sam nie dał szans obrony bramkarzowi. Niestety pięć minut później po wrzutce z rzutu rożnego i złym wybiciu futbolówki przez nasz zespół zawodnik Granitu lobem trafił na 2:2. W doliczonym czasie gry znów dał znać o sobie Augustyński zdobywając gola na 3:2. Po zmianie stron swojego hat-tricka dopełnił niezawodny tego dnia Daniel, który tym razem popisał się idealnym uderzeniem pod poprzeczkę z rzutu wolnego. W 55 minucie Victoria, po strzale z rzutu wolnego, straciła trzecią bramkę. Rezultat dwie minuty potem ustalił Augustyński trafiając tego dnia do siatki po raz czwarty.
W ostatnim meczu rundy jesiennej młodzicy Victorii w najbliższą sobotę 28 października o godz. 13 będą podejmować ekipę Dublera z Opola Lubelskiego.