AKTUALNOŚCISPORT

Juniorzy Piaskovii skończyli na „pudle”

Drużyna Ludowego Klubu Sportowego Piaskovia w ostatniej kolejce rundy jesiennej grupy III Lubelskiej Ligi Juniorów Młodszych uległa na wyjeździe niżej notowanej ekipie GKS Niedźwiada 1:4 (0:2). Zawodnicy trenera Artura Mazurka, pomimo tej porażki utrzymali trzecie miejsce w tabeli po pierwszej rundzie. Nawet bez względu na wynik zaległego meczu z Ludwiniakiem, który czeka ich jeszcze w najbliższą sobotę.
Bramka: Sylwester Tatara (60′).
Piaskovia: Jakub Zawada, Piotr Kierepka, Bartłomiej Wosiak, Maciej Lipa (55′ Filip Łysiak),  Krystian Fedorowicz, Damian Adamek, Marcel Kolasa, Sylwester Tatara, Eryk Tokarski, Krystian Kowalczyk, Kacper Ciechański.
Mecz był wyrównanym widowiskiem. O zwycięstwie gospodarzy zadecydowała ich znakomita skuteczność. Sytuacji strzeleckich Piaskovia stworzyła znacznie więcej. Cóż z tego skoro w ciągu całego spotkania piłka aż cztery razy lądowała w bramce Jakuba Zawady.
Z różnych powodów na mecz do Niedźwiady nie mogło pojechać pięciu zawodników z podstawowego składu. Mimo dużych braków kadrowych chłopcy nawiązali równorzędną walkę z gospodarzami. Wynik kompletnie nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. My w tym dniu celowaliśmy częściej w słupki, poprzeczkę i bramkarza rywali. W najbliższą sobotę o godz. 14.30 u siebie w zaległym meczu podejmujemy lidera tabeli Ludwiniaka Ludwin. Mam nadzieję, że tym razem zagramy w optymalnym składzie – przyznał Artur Mazurek, trener trampkarzy z Piask.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama