AKTUALNOŚCI

3 tony cukierków na promocję Świdnika?

W obecnych czasach bez odpowiedniej promocji ani rusz! Każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony. Nie dziwi więc fakt, że o odpowiedni wizerunek dbają instytucje państwowe, w tym Gmina Miejska Świdnik.
Dobra promocja jest bardzo ważna dla naszej gminy. Pokazuje jej atuty i zapewnia rozwój. Do tego celu wykorzystywane są różne gadżety reklamowe. Od lat Gmina Miejska Świdnik promuje się m. in. cukierkami. W tym przypadku krówkami. Słodkie upominki trafiały najczęściej do dzieci z placówek edukacyjnych, czy były osłodą dla petentów ratusza. Podczas ostatniej sesji Rady Miasta radna Edyta Lipniowiecka (Świdnik Wspólna Sprawa) doliczyła się ilości promocyjnych krówek. Wynik zaskoczył nie tylko radną albowiem były to ponad 3 tony słodyczy. Radna zapytała więc, co stało się z taką ilością krówek. Całą sytuację opisała na fb.
„(…) co się stało z ponad 3 TONAMI krówek, a dokładnie z 3 tonami i 250 kilogramami zamówionymi tylko w I półroczu przez świdnicki UM? Pytanie o podobnym brzmieniu zadałam podczas ostatniej sesji RM. W odpowiedzi od pani sekretarz (która również okazała zdziwienie taką ilością zamówionych słodyczy) usłyszałam, że krówki na pewno rozdano w celach promocyjnych. No tak krówki promocyjne mają służyć promocji, ale żeby aż takie ilości? Co ciekawe 800 kg tych słodyczy kosztowało 857,93 zł a więc około 1 zł za 1 kg… Można, więc rzec, że to po prostu „słodki interes”- napisała radna.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
Reklama