AKTUALNOŚCI

Zdarzenie drogowe w Biskupicach

Wczoraj w miejscowości Biskupice doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów: dwóch osobowych i busa. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala jednak po badaniach okazało się, że posiadają na szczęście jedynie ogólne potłuczenia. Na czas czynności droga była całkowicie zablokowana. Policja wytyczyła objazdy.

Wczoraj tuż przed godziną 17 na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Biskupice doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na tył oczekującego na skręt w lewo pojazdu volkswagen najechał pojazd peugeot, który spowodował wypchnięcie tego pierwszego na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia tego pojazdu z nadjeżdżającym z naprzeciwka busem.
Na miejscu interweniowały pogotowie, straż i policja. Droga w tym miejscu była całkiem nieprzejezdna. Policja wytyczyła objazdy. Do szpitala trafiły dwie osoby jednak na szczęście ich obrażenia nie okazały się groźne i zdarzenie drogowe zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi. Obecnie w sprawie trwają czynności wyjaśniające. Sprawcy zdarzenia grozi kara grzywny.
E.D.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button