AKTUALNOŚCISPORT

Cieśla, Rak i Wiśniewski fighterami I kolejki ligi futsalu!

Organizatorzy rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu na sezon 2017/2018 pozyskali do współpracy SPONSORÓW TYTULARNYCH i PARTNERÓW. Są to firmy: MW Sport, Neptun, Hydrocentrum i Olimp Trofea Sportowe. Firma MW SPORT swoim patronatem i sponsoringiem objęła rozgrywki EXTRALIGI oraz klasyfikację „MW SPORT FIGHTER EXTRALIGA”. Nagrodą główną w tej klasyfikacji będzie sprzęt sportowy w formie strojów! NEPTUN będzie wspierać I LIGĘ, a w jej ramach klasyfikację „NEPTUN FIGHTER I LIGA”. Natomiast firma OLIMP TROFEA SPORTOWE swoim patronatem i sponsoringiem objęła rozgrywki LIGI OLDBOJÓW oraz klasyfikację „OLIMP FIGHTER LIGA OLDBOJÓW”.
Tak jak przed rokiem organizatorzy będą wybierali FIGHTERA KOLEJKI. Od tego sezonu już w każdej lidze! W extralidze nagrodą każdorazowo będzie voucher na wykonanie spersonalizowanej koszulki treningowej ufundowany przez firmę MW SPORT. Za pierwszą kolejkę extraligi tytuł ten przypadł KAMILOWI CIEŚLI (Dywany Łuszczów), który strzelił aż cztery gole w zwycięskim 7:1 meczu swojej drużyny z Perłą Progres Mełgiew!
W I lidze będzie to statuetka ufundowana przez firmę HYDROCENTRUM. Na inaugurację zmagań pierwszoligowców tytuł fightera kolejki przypadł w udziale HUBERTOWI RAKOWI (kapitan LTS MW Sport), który już w 35 sekundzie meczu inaugurującego sezon zdobył pierwszą bramkę dla swojej drużny w meczu z TKKF Świt.
W lidze oldbojów w pierwszej kolejce doceniony został MARIUSZ WIŚNIEWSKI, za gola dającego cenną wygraną 2:1 Misztal Meble w meczu z faworyzowaną Solidarnością PZL. Nagrodą będzie statuetka ufundowana przez firmę OLIMP TROFEA SPORTOWE.
 

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button