AKTUALNOŚCI

Kolizja z budynkiem

Wjechał samochodem w budynek po czym wrócił do domu i od razu położył się spać. Mowa o 42-letnim mieszkańcu Świdnika. Po obudzeniu był bardzo wulgarny w stosunku do interweniujących policjantów. Teraz odpowie za dwa przestępstwa i kolizję z budynkiem.

W piątek wieczorem świdniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który porusza się pojazdem VW Polo i może być nietrzeźwy. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali uszkodzony pojazd jednak nikogo przy nim nie było. Mundurowi ustalili, że kierowca wjechał tym pojazdem w budynek sklepu na ul. Okulickiego. Następnie udali się pod adres właściciela pojazdu. Okazało się, że mężczyzna. Czuć było od niego silną woń alkoholu. Mężczyzna Kilkukrotnie znieważył ich słowami powszechnie uznanymi za obelżywe.
Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Wczoraj po wytrzeźwieniu usłyszał dwa zarzuty w sprawie: kierowania pojazdem po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości oraz znieważenia funkcjonariuszy Policji. Do obu zarzutów się przyznał. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności. Poza wymienionymi powyżej zarzutami odpowie jeszcze za najechanie pojazdem w ścianę budynku.
E.D.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button