AKTUALNOŚCISPORT

Rycerz, Łysomirski i Korona fighterami II kolejki ligi futsalu!

Organizatorzy rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu na sezon 2017/2018 pozyskali do współpracy SPONSORÓW TYTULARNYCH i PARTNERÓW. Są to firmy: MW Sport, Neptun, Hydrocentrum i Olimp Trofea Sportowe. Firma MW SPORT swoim patronatem i sponsoringiem objęła rozgrywki EXTRALIGI oraz klasyfikację „MW SPORT FIGHTER EXTRALIGA”. Nagrodą główną w tej klasyfikacji będzie sprzęt sportowy w formie strojów! NEPTUN będzie wspierać I LIGĘ, a w jej ramach klasyfikację „NEPTUN FIGHTER I LIGA”. Natomiast firma OLIMP TROFEA SPORTOWE swoim patronatem i sponsoringiem objęła rozgrywki LIGI OLDBOJÓW oraz klasyfikację „OLIMP FIGHTER LIGA OLDBOJÓW”.
Tak jak przed rokiem organizatorzy będą wybierali FIGHTERA KOLEJKI. Od tego sezonu już w każdej lidze! W extralidze nagrodą każdorazowo będzie voucher na wykonanie spersonalizowanej koszulki treningowej ufundowany przez firmę MW SPORT. Za II kolejkę extraligi tytuł ten przypadł MICHAŁOWI RYCERZOWI (SMB Team), który strzelając dwa gole w końcówce meczu z Dwójką-Remondis przesądził o wygranej obrońców tytułu mistrzowskiego 3:2!
W I lidze jest to statuetka ufundowana przez firmę HYDROCENTRUM. W II serii spotkań tytuł fightera kolejki przypadł w udziale bramkarzowi MATEUSZOWI ŁYSOMIRSKIEMU (Sierpień ’80 PZL), który kilkoma fantastycznymi interwencjami uratował swojej drużynie bezbramkowy remis w potyczce przeciwko ITS.
W lidze oldbojów w II kolejce doceniony został TOMASZ KORONA (Perła Progres Mełgiew), za hat-tricka w wygranym 5:0 meczu z faworyzowaną Solidarnością PZL. Nagrodą jest statuetka ufundowana przez firmę OLIMP TROFEA SPORTOWE.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button