AKTUALNOŚCISPORT

To będzie rekordowy bieg!

Przypominamy, ze już w najbliższą niedzielę odbędzie się IV Charytatywny Bieg Mikołajkowy. Jak zwykle uczestnicy pobiegną w szczytnym celu, by zebrać pieniądze dla Placówki Opieki nad Dzieckiem i Rodziną „Nasz Dom” w Rybczewicach.
To będzie rekordowy bieg! Na ulicach Świdnika pojawi się blisko 500 uczestników. Limit uczestników szybko został wyczerpany, jednak organizatorzy mają dobrą informację.- W związku z ogromnym zainteresowaniem Św. Mikołaj po konsultacjach z Biegającym Świdnikiem i Fundacją Rozwoju Sportu w Lublinie uznali, że uda się przygotować pakiety dla kolejnych 30 uczestników IV Charytatywnego Biegu Mikołajkowego i Marszu Nordic Walking- informują organizatorzy.
Pakiety te będą dostępne tylko w dniach 1 i 2 grudnia w biurze zawodów w Galerii Handlowej Venus (Świdnik, ul. Wyszyńskiego 17) w godzinach 16-19. Będą przyznane pierwszym 30 osobom, które zgłoszą się osobiście do biura zawodów. W biurze zawodów opłata za pakiet (minimum 30 zł) będzie zbierana do puszki. Zapisy w biurze zawodów będą wymagały rejestracji w serwisie Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie oraz posiadania aktywnego konta e-mail – najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby osoby zgłaszające się z biurze zawodów były już zarejestrowane na stronie Fundacji –https://frslublin.pl/ (włącznie z potwierdzeniem rejestracji poprzez kliknięcie linku, który jest wysyłany na e-mail po rejestracji).
Ze względu na okoliczności organizacyjne 30 pakietów dodatkowych może nieco różnić się zawartością od pozostałych pakietów, jednak zadbaliśmy o to żeby nasze unikalne medale były dla Was gotowe- zapewniają organizatorzy.
Biegacze tradycyjnie zmierzą się z dystansem 5 km. Dołączą do nich zwolennicy nordic walking. Start i meta jak zwykle znajdą się przy placu Konstytucji 3 Maja.
Starty nastąpią w godzinach:
godzina 12.00 – Bieg 5 km
– godzina 12.01 – Marsz Nordic Walking 5km

Organizatorzy zachęcają do wystąpienia w oryginalnych przebraniach. Dla najciekawszych przewidziane są nagrody. Dla największych trzech zgranych ekip pomocników Świętego Mikołaja, Mikołaj też coś przygotował. To jedyna taka okazja, by w jednym miejscu zobaczyć tyle Mikołajów, Reniferów i Śnieżynek. Pamietajmy, że tego dnia od godz. 11.50 do 13.10. nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Zmianie ulegną także kursy komunikacji miejskiej na trasie biegu.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button