AKTUALNOŚCISPORT

Strug, Grzebuła i Kochalski fighterami IV kolejki ligi futsalu!

Organizatorzy rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu na sezon 2017/2018 pozyskali do współpracy SPONSORÓW TYTULARNYCH i PARTNERÓW. Są to firmy: MW Sport, Neptun, Hydrocentrum i Olimp Trofea Sportowe. Firma MW SPORT swoim patronatem i sponsoringiem objęła rozgrywki EXTRALIGI oraz klasyfikację „MW SPORT FIGHTER EXTRALIGA”. Nagrodą główną w tej klasyfikacji będzie sprzęt sportowy w formie strojów! NEPTUN będzie wspierać I LIGĘ, a w jej ramach klasyfikację „NEPTUN FIGHTER I LIGA”. Natomiast firma OLIMP TROFEA SPORTOWE swoim patronatem i sponsoringiem objęła rozgrywki LIGI OLDBOJÓW oraz klasyfikację „OLIMP FIGHTER LIGA OLDBOJÓW”.
Tak jak przed rokiem organizatorzy rozgrywek wybierają FIGHTERA KOLEJKI. Od tego sezonu już w każdej lidze! W extralidze nagrodą każdorazowo jest voucher na wykonanie spersonalizowanej koszulki treningowej ufundowany przez firmę MW SPORT. Za IV kolejkę extraligi tytuł ten przypadł ŁUKASZOWI STRUGOWI (Metalowcy), który wykorzystując przedłużony rzut karny w końcówce meczu z drużyną M-Tech przesądził o wygranej swojego zespołu 4:3!
W I lidze nagrodą jest statuetka fundowana przez firmę HYDROCENTRUM. W IV serii spotkań tytuł fightera kolejki przypadł w udziale PATRYKOWI GRZEBULE (LTS MW Sport), który w zwycięskim meczu 4:2 swojego zespołu nad ITS-em strzelił wszystkie cztery gole!
W lidze oldbojów w IV kolejce doceniony został JACEK KOCHALSKI (Neptun), za „złotego gola” w wygranym 1:0 meczu z Sawą. Tu nagrodą jest statuetka ufundowana przez firmę OLIMP TROFEA SPORTOWE.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button