AKTUALNOŚCI

McDonald's w Świdniku dopiero po świętach?

Młodsi odliczają dni, starsi kręcą nosem. Powstanie kultowej restauracji typu fast food w Świdniku budzi duże emocje wśród mieszkańców miasta już od wakacji, kiedy ruszyła budowa.
– Już sobie wyobrażam jak młodzież szkolna będzie tam przesiadywać – przewiduje pani Monika ze Świdnika – Przez pierwsze miesiące to pewnie będzie prawdziwy szał.
– Nie jestem fanem tego typu restauracji, ale moja żona z dzieckiem się wybierają, więc jeśli się tam pojawię to tylko po nich – śmieje się pan Jacek.
Budynek przy ul. Racławickiej jest już skończony, obecnie trwają już tylko tzw. prace kosmetyczne. Otwarcie planowane było na ten czwartek, jednak jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, najbliższy możliwy termin otwarcia to 28 grudnia.
Do restauracji będzie można się dostać z ul. Racławickiej lub przejeżdżając przez parking sąsiedniego marketu. To lokal z opcją „drive -thru”, czyli z możliwością zakupu posiłku bez wychodzenia z samochodu.
– Świdnicki lokal jest zbliżony bryłą do obiektu naszej sieci przy Al. Kraśnickiej w Lublinie. Goście w pierwszych dniach po otwarciu mogą liczyć na gratisową puszkę coca-coli do każdego zakupu – zapowiada Dominik Szulowski z biura prasowego McDonald’s Polska.
Międzynarodowa sieć jest obecna w Polsce od 1992 roku. W tej chwili w kraju działa 388 restauracji McDonald’s.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button