AKTUALNOŚCI

Nie będzie lotów do Werony. Zmiany dotyczą też połączeń z Tel Awiwem

Linie Small Planet rezygnują z uruchomienia połączeń do Werony z Portu Lotniczego Lublin. Na decyzję wpłynęło znikome zainteresowanie.
Loty miały być wykonywane raz w tygodniu od 23 grudnia do 24 lutego przyszłego roku – Zainteresowanie było znikome. Poza okresem, w którym wypadają ferie, rezerwowano po kilka miejsc na lot – wyjasniają przedstawiciele linii.
Przewoźnik proponuje tym, którzy już zakupili bilety zwrot pieniędzy lub zapewnienie innego transportu.
W przyszłym roku Small Planet ma też zrezygnować z lotów do Heraklionu na Krecie, częściej będzie jednak można latać do Burgas. Rejsy odbywać się będą dwa razy w tygodniu – we wtorki i piątki.
Zmiany dotyczą również lotów do Tel Awiwu. Obecnie samoloty linii LOT kursują z Lublina w czwartki i poniedziałki, a z powrotem w środy i w niedziele. Jednak od 8 marca loty niedzielne i poniedziałkowe zostaną zastąpione przez piątkowe i sobotnie. Ma to związek z uruchomieniem przez narodowego przewoźnika lotów do Tel Awiwu oraz Newark z lotniska w Rzeszowie.
– Zmiana rozkładu lotów jest odpowiedzią na zapotrzebowanie płynące z rynku, m.in. na zapytania ze strony pasażerów. Liczymy na to, że nastąpi synergia połączeń z Rzeszowa i Lublina do Tel Awiwu, która umożliwi naszym pasażerom dogodniejsze i bardziej elastyczne planowanie podróży – komentuje dla Pasazer.com. Konrad Majszyk z biura prasowego PLL LOT.
Tę trasę obsługuje także węgierski przewoźnik Wizz Air, latając dwa razy w tygodniu, jednak od czerwca, kiedy zamyka bazę w PLL, ma zrezygnować z połączenia.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button