AKTUALNOŚCI

Zobaczcie jak żyją po adopcji

Schronisko w Krzesimowie udostępnia album ze zdjęciami, na których można zobaczyć jak miewają się adoptowane psy, jednocześnie dziękując ludziom z całej Polski za adopcje.
„… Niech ta galeria przełamuje stereotypy i będzie też siłą napędową do adopcji, niech pokazuje innym, że pies adoptowany też jest fajny. Drodzy właściciele adoptowanych psiaków ze schroniska w Krzesimowie jesteście WIELCY. Może, to dzięki Wam, ktoś wahający się zdecyduje się na adopcję i sam osobiście doświadczy wdzięczności od adoptowanego zwierzęcia, a potem zobaczy te pojawiające się iskierki w psich oczach, tak jak Wy tego doświadczyliście.”
W schronisku w Krzesimowie cały czas są prowadzone adopcje. Po psy przyjeżdżają ludzie z całej Polski. Wciąż jednak ok. 200 psów czeka na nowe domy.
Świdnickiemu Stowarzyszeniu Opieki nad Zwierzętami z końcem marca 2018 roku wygasa umowa najmu z Nadleśnictwem Świdnik. Jednak dzierżawca nie wyklucza, że może być przedłużona pod warunkiem poprawy warunków sanitarno-technicznych w schronisku do stanu akceptowalnego przez nadzór budowlany.
Jak zapowiada Maria Gulanowska ze Świdnickiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami, istnieje szansa, że uda się warunki poprawić.
Osoby, które chcą adoptować psa ze schroniska w Krzesimowie, powinny dzwonić pod numery telefonów: 691 522 924 lub 609 820 805. Można też pomóc przekazując darowiznę na rzecz Świdnickiego Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami. Nr konta: 32 1240 5497 1111 0000 5006 4065.    https://www.facebook.com/krzesimow.schronisko/

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button