AKTUALNOŚCI

Mełgiew: Pobito 59-latka

Wczoraj do policyjnego aresztu trafiło trzech mężczyzn w wieku 26, 34 oraz 48-lat. Podejrzewani są o pobicie 59-latka, z którym dzień wcześniej spożywali alkohol. Poszkodowany wymagał interwencji medycznej. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.
Wczoraj policjanci świdnickiej komendy zostali skierowani do miejscowości Mełgiew razem z pogotowiem ratunkowym. Jak się okazało interwencji medycznej wymagał 59-letni mężczyzna, który dzień wcześniej został pobity, na skutek czego miał na ciele liczne zasinienia, opuchnięcia oraz poparzenia głowy. Poszkodowany trafił do szpitala.
Policjanci ustalając okoliczności zdarzenia zatrzymali trzech napastników. Okazali się nimi dwaj bracia w wieku 26 i 48-lat oraz ich znajomy w wieku 34-lat. Wszyscy trzej to mieszkańcy gm. Mełgiew. Wczoraj kolejno mężczyźni byli zatrzymywani na terenie Mełgwi. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń poszkodowany oraz zatrzymani mężczyźni dzień wcześniej biesiadowali u ich wspólnej znajomej. Wszyscy spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do kłótni. 59-latek został przez nich pobity.
Czynności w tej sprawie trwają. Policjanci ustalają okoliczności całego zdarzenia oraz powody awantury między mężczyznami. Zatrzymani po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani i doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszą ewentualne zarzuty.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button