AKTUALNOŚCISPORT

Cotygodniowe „Cacka Kosierba Jacka” – część 7, czyli…

… „HALÓWKA” Z PRZYMRUŻENIEM OKA 😉
SMB Team nie obroni tytułu mistrzowskiego w extralidze. To na co „zanosiło” się od jakiegoś czasu w miniony weekend stało się faktem. Ekipa kierowana przez Artura Banasika nie „weszła” do grupy mistrzowskiej. Mało tego. Musi jeszcze „ostro” popracować, żeby się w tej extralidze na przyszły sezon utrzymać. Powód? Reorganizacja naszych rozgrywek i to dość radykalna. Przypomnę, że z grupy spadkowej pewnym utrzymania się na finiszu sezonu będzie tylko zespół z szóstej lokaty. Siódme miejsce da udział w barażu o „być albo nie być” w najwyższej klasie rozgrywkowej na sezon 2018/2019. Drużyny z miejsc 8, 9 i 10 niestety zostaną zdegradowane do I ligi. W kolejnej, jubileuszowej (20 lat!), edycji rozgrywek extraliga i I liga będą liczyły po 8 zespołów. Mecze będą trwać 2 x 12 minut efektywnego czasu gry!
Organizatorzy rozgrywek, czyli Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt zaprosili do współpracy w tym sezonie Patronów Tytularnych i Partnerów, którymi są: MW Sport – Pan Łukasz Wójcik, Neptun – Pan Dariusz Walczak, Olimp Trofea Sportowe – Pani Katarzyna Urban i Hydrocentrum – Pan Andrzej Bernat. Ponadto rozgrywki – jako jedyne w województwie lubelskim – swoim honorowym patronatem objął Pan Zbigniew Bartnik – Prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.
Całość felietonu na http://swidnickahalowka.futbolowo.pl/news,3041852,cotygodniowe-8222-cacka-kosierba-jacka-8221-czesc-7-czyli.html

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button