AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA

Filip Chajzer wspiera akcję- Gramy i biegamy dla Pawełka!

Pamiętacie, że 18 marca odbędzie się wielki, charytatywny happening, z którego dochód przeznaczony zostanie dla Pawełka Łagowskiego? W trakcie imprezy będzie można wylicytować coś dla prawdziwych miłośników gier i tym samym pomóc chłopcu, który od urodzenia zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym oraz epilepsją.
 
Pawełek wymaga całodobowej opieki specjalistycznej. Ogromną szansą na jego rozwój jest stała, kompleksowa rehabilitacja, która jest bardzo kosztowna. Dlatego 18 marca odbędzie się wielki, charytatywny happening, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie chłopca. W trakcie imprezy będzie można wziąć udział w wyjątkowej licytacji. Jeden z przedmiotów podarował Filip Chajzer- dziennikarz i prezenter telewizyjny.- Na licytację przekazuję coś dla prawdziwego miłośnika gier! Dla prawdziwego fana będzie to atrakcja. Życzę powodzenia na licytacji! Taki zestaw jest jeden!- zachęca Filip Chajzer. Co zawiera kolekcjonerska edycja gry „Shadow of War”? W zestawie znajduje się gra w złotej edycji, zawierająca przepustkę sezonową, steelbook, soundtrack, mapę mordoru na tkaninie, kolekcjonerskie pudełko, opakowanie premium z pierścieniem władzy, statuetkę Tar-Goroth Balrog vs. Carnan Drake. Zestaw ten wyceniono na 299,99$. -Ten niesamowity zestaw będzie można wylicytować tylko u nas na koncercie- „Gramy i biegamy dla Pawełka”, 18 marca od godz. 9:00 w MOK Świdnik. Jesteśmy wraz z rodzicami Pawełka bardzo wdzięczni Filipowi Chajzerowi za wsparcie akcji. Mamy nadzieję, że uda nam się w ten sposób zdobyć jeszcze więcej pieniędzy na jego leczenie.- mówi Edyta Socha z SDK, który jest organizatorem wydarzenia.
Do wylicytowania będą również inne gadżety- bony upominkowe, między innymi na sesję fotograficzną od firmy PurpleFrame, przedmioty podarowane przez Genowefę Lewczyk, PSONI Świdnik, czy rękodzieło i obraz świdnickiej artystki Jadwigi Marcinek. Oprócz licytacji na uczestników happeningu czeka wiele atrakcji, zarówno muzycznych, jak i sportowych.
Program happeningu
O godzinie 9 rozpocznie się projekcja filmu o codziennym życiu chłopca i jego rodziny oraz występ Moniki Kowalczyk. Następnie, o godzinie 9.40 zaplanowano rozgrzewkę przed wielkim, rodzinnym biegiem. Start odbędzie się o godz. 10.00, na dystansach 2 i 5 km. Dochód zostanie przeznaczony dla Pawełka. W trakcie imprezy odbędzie się również kiermasz ciast, aukcje, pokazy Street ART- u oraz sprzętu strażackiego. Na scenie CK zaprezentują się: Dariusz Tokarzewski, ZTN Ambarass (SDK), ZTN Domino Jazz (Centrum Kultury i Promocji Gminy Głusk), ZTN Fux, ZTW Flex, Świdnicki Zespół Baletowy (MOK), grupa Pasjonaci (PSONI Świdnik), uczniowie Ogniska Muzycznego, chór Arion. Charytatywnie w „Analogu” wystąpi także zespół Patologia.
„Gramy i biegamy dla Pawełka” wspierają: starosta Dariusz Kołodziejczyk oraz burmistrz Waldemar Jakson. Organizatorem wydarzenia jest Spółdzielczy Dom Kultury w Świdniku,  przy współudziale MOK oraz Stowarzyszenia Biegający Świdnik.
Wszyscy, którzy chcą wspomóc Pawełka mogą przekazać mu 1% podatku. W formularzu PIT należy wpisać KRS 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy: 20439 Łagowski Paweł”. Pieniądze można też wpłacać za pomocą strony: www.dzieciom.pl/podopieczni/20439.
Więcej o Pawełku w materiale filmowym Powiat Świdnik TV: http://lsw24.nazwa.pl/2016/03/na-pomoc-pawelkowi/

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button