Zadecydował stały fragment gry

Pierwszy mecz w rundzie wiosennej grupy IV klasy B rozegrali piłkarze Ludowego Klubu Sportowego Huragan z Siostrzytowa. Ich przeciwnikiem na bocznym boisku Areny Lublin był zespół Klubu Sportowego z Bronowic. Nasi futboliści na inaugurację ulegli rywalom 0:1 (0:0) tracąc jedyną bramkę zaraz na początku drugiej połowy spotkania po stałym fragmencie gry.
Huragan: Damian Janczak, Mateusz Bartocha (27′ Arkadiusz Wiśniewski), Mateusz Wawruszak, Piotr Biszkont, Eryk Futa (34′ Mateusz Wójcik, 89′ Dominik Daniel), Wojciech Mitelski, Mirosław Chudy, Sebastian Wroński, Maciej Jarosz, Igor Motyl (70′ Łukasz Daniel), Sebastian Wojciechowski.
Pierwszą połowę lepiej zaczęli gospodarze. Siostrzytowianie w tej odsłonie mieli jedną dobrą sytuację do strzelenia bramki. Jednak po uderzeniu Sebastiana Wojciechowskiego bramkarz miejscowych w ostatniej chwili zdążył z interwencją. Dwie szybkie zmiany wymuszone kontuzjami również nie sprzyjały w złapaniu odpowiedniego rytmu gry przez przyjezdnych. Na domiar złego w 37 minucie, po dość kontrowersyjnej zdaniem gości, czerwonej kartce dla Arkadiusza Wiśniewskiego, Bronowice już do końca spotkania przeważały grając w przewadze jednego zawodnika. Z kilku dobrych sytuacji do strzelenia bramki rywale wykorzystali tylko jedną. W 56 minucie po rzucie wolnym i dobitce z kilku metrów trafili do siatki Damiana Janczaka.