AKTUALNOŚCI

Tragedia rodzinna! Nie żyją trzy osoby ze Świdnika

W miniony piątek, 6 kwietnia w jednym z lubelskich bloków przy ul. Lawinowej dokonano makabrycznego odkrycia. Znaleziono zwłoki trzech osób- dwóch kobiet i mężczyzny. Była to rodzina pochodząca ze Świdnika.

foto: lublin112
Trwają okoliczności ustalania przyczyn śmierci trzech osób, których ciała znaleziono w piątek przy ul. Lawinowej w Lublinie. Okazało się, że jest to rodzina ze Świdnika- 72-latek, 70-letnia żona oraz 38- letnia córka.
Druga z córek małżeństwa zaniepokojona brakiem kontaktu z rodziną powiadomiła policję. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce dokonali makabrycznego odkrycia. W mieszkaniu znaleziono trzy ciała. Wstępne oględziny wykazały, że doszło do tzw. samobójstwa rozszerzonego. Kilka dni wcześniej 72-latek zastrzelił z broni myśliwskiej żonę i córkę, a następnie popełnił samobójstwo. Zwłoki kobiet znaleziono w oddzielnych pomieszczeniach, zaś mężczyzny w przedpokoju. Rodzina zamieszkała w Lublinie na czas remontu ich mieszkania w Świdniku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna był świdnickim radnym.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama