AKTUALNOŚCISPORT

Młodzicy Victorii pokazali moc!

Pierwszy mecz w nowym roku i od razu wysokie zwycięstwo. Tak w wielkim skrócie można opisać inaugurację rundy wiosennej w wykonaniu młodzików młodszych Victorii Rybczewice. Podopieczni trenera Kacpra Świetlickiego w pierwszej kolejce rundy rewanżowej nie mieli najmniejszych problemów z odniesieniem wyjazdowego zwycięstwa nad swoimi rówieśnikami z Aveniru Jabłonna. Lider tabeli zwyciężył wysoko aż 7:0 (3:0)!
Bramki: Daniel Augustyński 4 (14′, 33′, 41′) , Dawid Zieliński 2 (56′, 60’+1′), Damian Kasperek (28′).
Victoria: Szymon Jurek, Julia Bartnik, Maciej Młynarczyk, Łukasz Wiśniewski, Bartosz Suplewski, Filip Machul, Dawid Zieliński (c), Daniel Augustyński, Jan Jaworski oraz Mikołaj Krysa, Maciej Kasprzak, Damian Kasperek, Mateusz Pawelec.
Świetna gra naszych młodzików podczas sobotniej inauguracji została okraszona aż siedmioma golami. Na pochwałę za mecz z Avenirem zasługują wszyscy bez wyjątku. Co widać po wyniku świetnie tego dnia spisywały się zarówno obrona jak i atak Victorii. Trzy bramki padły ze stałych fragmentów gry. Były też przepiękne akcje ulubionego przez kibiców trio DDF czyli Dawida Zielińskiego, Daniela Augustyńskiego i Filipa Machula.
– Moja drużyna zagrała jak na lidera przystało. Po raz kolejny muszę podkreślić, że z tą grupą pracuje się znakomicie. Dziś przeszli samych siebie w ilości przepięknych akcji. To był wspaniały mecz w ich wykonaniu. Zagrali na „zero z tyłu” wbijając przy tym rywalom aż siedem bramek. Oby tak dalej! – przyznał po meczu z Avenirem Kacper Świetlicki, trener młodzików młodszych z Rybczewic.
Kolejnym ligowym rywalem Victorii będzie Krzczonovia. Mecz zostanie rozegrany już w najbliższy czwartek 12 kwietnia o godz. 17.30 na boisku w Krzczonowie.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button