Za wysokie progi dla młodzików Piaskovii

W swoim drugim meczu rundy wiosennej grupy II Lubelskiej Ligi Młodzików Młodszych drużyna Piaskovii na własnym boisku podejmowała rówieśników z lubelskiego Motoru. Lider tabeli okazał się zbyt wymagającym przeciwnikiem i zwyciężył na Kościelcu 7:1 (3:1).
Bramka: Igor Ziętek (29′)
Piaskovia: Dawid Dziurka, Paweł Mianowany, Kacper Kasprzak, Jakub Kalita, Mikołaj Donda, Wiktor Idzik, Szymon Klimek, Miłosz Dejnek, Igor Ziętek oraz Mateusz Szołdra, Kacper Zarzycki, Szymon Mołdoch, Kacper Dzwonkowski, Gabriel Wójcik, Marek Pawelec, Marek Cyranowski.
W pierwszej, poprawnej połowie gospodarze zagrali z Motorem jak równy z równym. Ba, mieli nawet swoje okazje bramkowe. Jedną z nich tuż przed zejściem na przerwę na gola zamienił Igor Ziętek. Niestety cały mecz trwa 60 minut, a młodzicy Piaskovii tego dnia jakby o tym zapomnieli. Po zmianie stron popełnili zbyt wiele błędów, aby myśleć o osiągnięciu korzystnym wyniku. Najlepiej w Piaskovii zaprezentowali się: Marek Pawelec i strzelec bramki Ziętek. W składzie zabrakło Adama Niedźwiedzia. Jego brak w defensywie był bardzo widoczny.