AKTUALNOŚCISPORT

100 goli na 100- lecie Odzyskania Niepodległości!

100 zawodników, 100 goli na 100- lecie Odzyskania Niepodległości! Wczoraj odbył się I Wojewódzki Festiwal Sportowy w piłkę nożną dzieci. Młodzi piłkarze zmierzyli się na Orliku przy PCEZ w Świdniku.
Świetna zabawa, sportowa rywalizacja, ale też rodzinny piknik i integracja- tak było podczas I Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci rocznika 2010 o Puchary Wicestarosty Waldemara Białowąsa. Impreza odbyła się z okazji 100 -lecia Odzyskania Niepodległości.- W ten sposób chcemy uczcić 100- lecie Odzyskania Niepodległości.
Taka impreza to nie tylko podkreślenie istoty sportu, ale także zachęcenie do zwiększenia aktywności fizycznej. Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem młodych piłkarzy. Na boisku nie zabrakło sportowych zmagań ale także świetnej zabawy- podsumował imprezę wicestarosta Waldemar Białowąs.
W turnieju wzięło udział 100 zawodników z rocznika 2010, z klubów ze Świdnika i Lublina. Rozegrano 21 meczów, podczas których strzelono 100 bramek. Wszyscy zawodnicy otrzymali złote medale, a kluby puchary. I Wojewódzki Turniej piłki nożnej dzieci rocznika 2010 o Puchary Wicestarosty Waldemara Białowąsa współorganizowany był przez Akademię Futbolu Świdniczanka, SOSW Świdnik , Stowarzyszenie Przyjaciół SOSW i PCEZ Świdnik.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button