O porażce Oleśni zadecydował jeden gol…

Po wyjazdowej wygranej z Klubem Sportowym Serniki odżyła nadzieja w kibicach Oleśni, że ich zespół wreszcie się przełamie. Niestety już w następnej potyczce w ramach grupy III A klasy futboliści z Oleśnik nie sprostali ekipie Piotrcovii ulegając jej na wyjeździe 0:1 (0:1).
Oleśnia: Wojciech Mrugała, Marek Niedźwiecki, Karol Marek, Paweł Kropornicki (Piotr Wójtowicz), Łukasz Kamiński, Krzysztof Nastulak, Kamil Kluch, Łukasz Janiak, Maciej Marek, Grzegorz Kowalski (Dawid Szewczak), Krzysztof Godula.
Mecz dobrze rozpoczęli gospodarze i już po kilku minutach objęli prowadzenie. Po dobrym strzale w długi róg z około szesnastu metrów Wojciech Mrugała musiał wyciągać futbolówkę z siatki. Wraz z upływem czasu swoje okazje zaczęła stwarzać Oleśnia. Padł nawet gol, ale niestety Maciej Marek był na pozycji spalonej. Pierwsza połowa przypominała typową „wymianę ciosów”. W drugiej części spotkania znacznie lepiej prezentowała się drużyna gości. Po czerwonej kartce dla piłkarza gospodarzy już całkowicie zdominowała swojego rywala. Mimo przewagi jednego zawodnika i licznych okazji gracze z Oleśnik nie zdołali doprowadzić przynajmniej do remisu.