AKTUALNOŚCI

Pośpiech tłumaczyła wiosennymi pracami polowymi

Wysoki mandat, punkty karne oraz utrata prawa jazdy na okres trzech miesięcy to skutki szybkiej jazdy 58-letniej mieszkanki gm. Rybczewice. Kobieta wczoraj w obszarze zabudowanym kierując pojazdem marki BMW jechała z prędkością blisko 110 km/h. Policjanci apelują o rozwagę na drodze.
Wczoraj, w godzinach porannych policjanci świdnickiej drogówki, mając na uwadze bezpieczeństwo szczególnie pieszych uczestników ruchu drogowego, podjęli obserwację drogową w miejscowości Gardzienice. Niestety nie długo musieli czekać na kierowców, którzy pomimo obszaru zabudowanego i braku chodnika znacznie przekraczają dozwoloną prędkość.
Około godz. 7:30 na miernik prędkości „wpadł” pojazd marki BMW. Kierująca nim 58-letnia mieszkanka gm. Rybczewice jechała z prędkością 108 km/h. Za przekroczenie prędkości o 58 km/h została ukarana wysokim mandatem karnym kredytowanym oraz punktami karnymi. Na okres trzech miesięcy kierującej administracyjnie zatrzymane zostało prawo jazdy. Kobieta swój pośpiech tłumaczyła wiosennymi pracami polowymi.
Szczególnie w okresie majowego weekendu pamiętajmy, że na drodze częściej niż na co dzień mogą pojawić się piesi i rowerzyści. By nie doszło do tragedii kierujmy się zasadą ograniczonego zaufania.
KPP Świdnik

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
Reklama