AKTUALNOŚCISPORT

0:0 Świdniczanki na boisku wicelidera w Ludwinie

Piłkarze Świdniczanki, którzy już na kilka kolejek przed zakończeniem A-klasowego sezonu, zapewnili sobie awans do klasy okręgowej, zremisowali na wyjeździe z Ludwiniakiem 0:0. Mecz na boisku wicelidera w Ludwinie zakończył się podziałem punktów, który nie krzywdzi żadnej ze stron. To był mecz walki na ciężkim terenie, po którym świdniczanie zachowali status niepokonanych w bieżącym sezonie.
Świdniczanka: Arkadiusz Szulc, Karol Kowalski, Łukasz Frąc, Andrzej Shtohryn, Michał Ziemkiewicz (70′ Kamil Szłapa), Michał Babiarz, Maksymilian Kuś, Piotr Filutowski (80′ Piotr Skiba), Michał Martyna (75′ Adrian Bereza), Krzysztof Boniecki, Mateusz Wilk.
Świdniczanka w pierwszej połowie mogła zdobyć przynajmniej dwa gole. Mogła, gdyby lepszą precyzją pod bramką wykazał się Mateusz Wilk. Piłka dwukrotnie po jego uderzeniach jedynie stemplowała poprzeczkę. Podopieczni trenera Tomasza Króla praktycznie przez całe spotkanie kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Tego dnia po prostu w niektórych sytuacjach zabrakło im przysłowiowego łutu szczęścia.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button