Sprawiedliwy remis trampkarzy Piaskovii

Remis 1:1 trampkarzy młodszych Piaskovii Piaski ze Stalą Poniatowa nie krzywdzi żadnej ze stron. Obie drużyny kreowały sytuacje bramkowe, ale w decydujących momentach obu brakowało skuteczności. To był typowy mecz walki. Goście „otworzyli” wynik celnym strzałem z dość kontrowersyjnego rzutu karnego.
Bramka: Damian Kolasa.
Piaskovia: Armand Kolasa, Krystian Michałowski, Kacper Rycerz, Kasper Krupiński, Kacper Danielewicz, Kornel Woźniak, Paweł Ponieważ, Wiktor Idzik, Damian Kapica, Albert Kicia oraz Piotr Klimek, Dawid Jagiełło, Karol Siczek, Karol Ziętek.
Piaskovia wyrównała po golu Damiana Kapicy, który wykazał się ładnym uderzeniem z rzutu wolnego. Druga połowa to coraz śmielsze ataki gospodarzy. Kilka razy groźnie ze stałych fragmentów gry uderzał Kornel Woźniak. Na uwagę zasługuje bardzo dobry debiut w bramce Armanda Kolasy. Popularny „Armata” dał się tego dnia pokonać tylko z karnego. W drugiej połowie zanotował kluczową interwencję kiedy instynktownie wyłapał strzał z pięciu metrów.
Cieszy punkt z wyżej notowanym rywalem oraz bardzo dobra gra w drugiej połowie. Musimy jeszcze popracować nad równą grą przez całe spotkanie. Na wyróżnienie zasłużył Paweł Ponieważ, który harował w środku boiska za trzech – przyznał po meczu Michał Bloch, trener Piaskovii.