AKTUALNOŚCI

Groźny wypadek na obwodnicy Piask!

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na obwodnicy Piask. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Jak ustalili policjanci 58-letnia kobieta poszkodowana w tym zdarzeniu nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa i siła uderzenia wyrzuciła ją poza pojazd.
Wczoraj tuż przed godz. 21:00 policjanci otrzymali informację, że na obwodnicy Piask doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce zostały skierowane wszystkie służby. Jak ustalono na miejscu w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe jadące w kierunku Chełma. Z niewyjaśnionych przyczyn 58-letnia kierująca pojazdem marki Toyota zjechała na lewy pas ruchu, którym poruszała się 23-latka z volvo. W wyniku tego manewru volvo uderzyło w tył toyoty wytrącając go z toru jazdy i spowodowało zjechanie tego pojazdu na pobocze. Następnie samochód uderzył w trawiastą skarpę. Siła uderzenia wyrzuciła kobietę poza pojazd. Jak się okazało kobieta nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa. Z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Drugiej uczestniczce zdarzenia nic się nie stało. Policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.
Policjanci przypominają, że zapinanie pasów to nie tylko obowiązek ale też czynność, która ratuje zdrowie a nawet życie.
E.D.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close