AKTUALNOŚCIEDUKACJAKULTURA I ROZRYWKA

PCEZ na Air Festival

Już w najbliższy weekend w Świdniku odbędzie się Air Festival 2018. Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku jako szkoła z prawie 60-cioletnimi  tradycjami lotniczymi włącza się w obchody tej wielkiej  lotniczej imprezy.
Uczniowie z klas technik mechanik lotniczy w roli  wolontariuszy będą pracowali i wspierali PZL- Świdnik oraz stoisko z muzealnymi eksponatami Strefy Historii MOK. Zapraszają również wszystkich miłośników śmigłowców oraz przyszłych adeptów techniki lotniczej do hali Centrum Kształcenia Praktycznego w PCEZ, gdzie będzie można oglądać śmigłowce, zapoznać się z ich konstrukcją oraz osobiście zasiąść za ich sterami. A wszystkie te atrakcje uwiecznić na pamiątkowym zdjęciu w mundurze pilota.
Prezentacje odbędą się w dniach 9 i 10 czerwca.
Jednocześnie organizatorzy pokazów lotniczych spodziewają się, że imprezę każdego dnia odwiedzi kilkadziesiąt tysięcy osób. W związku z tym będą występowały utrudnienia w ruchu. Policja apeluje aby w miarę możliwości z Lublina do Świdnika przyjeżdżać komunikacją miejską lub pociągiem. Dla tych, którzy zdecydują się przyjechać samochodem wyznaczone będą specjalne parkingi.
Szczegółowe informacje na temat stref parkowania oraz dodatkowej komunikacji wraz z rozkładami dostępne są na stronie  http://air-festival.swidnik.pl/.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close