AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA

Wędkarski Dzień Dziecka w Piaskach

Kolejne zawody dla dzieci zorganizowane przez Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Piaskach przechodzą do historii. W niedzielę na łowisku Koła już po raz siódmy rozegrano zawody o Puchar Burmistrza Piask z okazji Dnia Dziecka.
Strażacy z OSP Piaski i OSP Siedliszczki, jak zawsze, zapewnili dodatkowe atrakcje dla wszystkich uczestników turnieju.
Organizatorzy przyznają, że zawody cieszą się co roku bardzo dużym zainteresowaniem dzieci oraz osób, dzięki którym łatwiej tę imprezę zorganizować.
– Bardzo się cieszę że impreza weszła już do corocznego kalendarza wędkarskiego. Chciałem serdecznie podziękować wszystkim osobom i instytucjom, które pomogły zorganizować zawody, na czele z Prezesem Kubą Dziurka, bo bez was nie byłoby tylu uśmiechów na twarzy naszych dzieciaków – komentuje Michał Cholewa, Burmistrz Piask.
Puchary oraz nagrody ufundował Burmistrz Piask Michał Cholewa, a także Starostwo Powiatowe w Świdniku, które reprezentował Marcin Najda, Przewodniczący Rady Powiatu.
-Zawody miały charakter rodzinnego pikniku, pogoda dopisała, więc imprez bardzo udana. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Mam nadzieje, że zobaczymy się za rok – mówi Marcin Najda, który dekorował medalami młodych zwycięzców.
Tę coroczną imprezę dla dzieci wsparli także:
Norbert Zając, Tomasz Mazurek – od lat fundujący puchar największa ryba, Góreczny Meble, Dorota Szczepanowska, Restauracja Rarytas, Magda Ciołek Cukiernia Łakomczuszek, Magdziarz Katarzyna i Zbyszek oraz wszyscy Strażacy z Pawłem Podgórskim i Piotrkiem Paździorem na czele.
Zdjęcia: Paulina Sikora

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close