Młodzicy Victorii niepokonani w całym sezonie

Swój ostatni mecz sezonu w ramach Lubelskiej Ligi Młodzików Młodszych drużyna Victorii Rybczewice rozegrała w Opolu Lubelskim. Pomimo tego, że podopiecznymi trenera Kacpra Świetlickiego już tydzień wcześniej zapewnili sobie tytuł mistrzowski w grupie IV to nie dali sobie odebrać miana niepokonanej drużyny w całym sezonie i pokonali gospodarzy pewnie 2:0 (1:0).
Bramki: Daniel Augustyński 2 (24′-rzut wolny, 40′-rzut karny).
Victoria: Kamil Augustyński, Kacper Makowski, Maciej Młynarczyk, Łukasz Wiśniewski, Damian Dąbski, Mikołaj Krysa, Dawid Zieliński, Jan Jaworski, Kacper Ciechanowicz oraz Daniel Augustyński, Julka Bartnik, Filip Machul.
Mecz był wyrównany. Na początku Victoria zagrała w rezerwowym składzie. Trzeba przyznać, że zmiennicy spisali się dobrze. Pod koniec pierwszej części spotkania z rzutu wolnego trafił niezawodny w tym sezonie
Daniel Augustyński. Druga połowa rozpoczęła się od bardziej zdecydowanych ataków gospodarzy. W 40 minucie nasza drużyna wyprowadziła szybką kontrę. W polu karnym sfaulowany został Augustyński. Chwilę potem sam poszkodowany zamienił rzut karny na drugiego gola.
Wszystkie mecze traktujemy jako ważnie. Ten pomimo, że mieliśmy już zapewnione pierwsze miejsce w tabeli, do takich właśnie należał. Chcieliśmy zachować miano niepokonanych w całym sezonie i swój cel osiągnęliśmy. Teraz czekają nas mecze barażowe o awans do Ligi Wojewódzkiej. Musimy się do nich solidnie przygotować – powiedział po meczu z Dublerem Kacper Świetlicki, trener młodzików Victorii.