AKTUALNOŚCISPORT

Do Świdnickiego Mundialu 2018 pozostały 2 dni

Trwa odliczanie do ŚWIDNICKIEGO MUNDIALU ‚2018. Do niezwykle ciekawie zapowiadającego się turnieju piłkarskiego drużyn 6-osobowych, który zostanie rozegrany w dniach 16 (sobota) i 17 (niedziela) czerwca br. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 5 w Świdniku pozostały już tylko 2 DNI!!! W zacnym gronie fundatorów pucharów dla najlepszych drużyn znalazły się świdnickie MEDIA: Przegląd Świdnicki i portal lsw24.pl – puchar za I miejsce, Głos Świdnika i Świdnik Wysokich Lotów – puchar za II miejsce, Nasz Świdnik – puchar za III miejsce, Nowy Tydzień w Świdniku – puchar za IV miejsce i Lokalny Przegląd Piłkarski – puchar „Fair Play”! 
Przypominamy, że Świdnicki Mundial ‚2018  swoim HONOROWYM PATRONATEM między innymi objęli: ZBIGNIEW BARTNIK – Prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, TOMASZ SZYDŁO – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5, która w tym roku obchodzi Jubileusz 30-lecia swojej działalności oraz TVP 3 – oddział w Lublinie. Ponadto sponsorami i partnerami tego ciekawie zapowiadającego się turnieju są media: Przegląd Świdnicki, Głos Świdnika, Nowy Tydzień w Świdniku, Nasz Świdnik, Lokalny Przegląd Piłkarski oraz portale: Świdnik Wysokich Lotów, lsw24.pl, lubelskapilka.pl i Lubsport. Ponadto firma Hydrocentrum, a także hurtownie sportowe: Sportico, IBRA oraz OLIMP z Lublina!
Szczegółowy program tego dwudniowego turnieju z udziałem 32 zespołów można znaleźć na http://swidnickahalowka.futbolowo.pl/news,3073909,odliczamy-2-dni-do-swidnickiego-mundialu-2018-.html

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close