AKTUALNOŚCI

Kolejne spotkanie cyklu "Biznes Lubelskie"

14 czerwca w Lublinie przedsiębiorcy, instytucje i samorządy z całego powiatu spotkali się z Robertem Korzeniowskim. Rozmawiano o motywacji w biznesie oraz niegasnących emocjach wokół RODO. Uczestnicy dowiedzieli się także wielu ciekawych rzeczy o sztuce mediacji i negocjacji.
Gościem specjalnym był Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy i były rekordzista świata w chodzie sportowym
-Niezwykle interesujące spotkanie w mistrzowskim towarzystwie było okazją do spotkania i wysłuchania wykładu jednego z najwybitniejszych polskich sportowców o roli motywacji w biznesie – mówi uczestnik spotkania Waldemare Bialowąs, wicestarosta świdnicki.
Podejmowano także takie tematy jak: negocjacje w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami czy omówienie zmian w JPK, CIT, VAT i RODO, a także zagadnienia związane z możliwościami wzmocnienia eksportu i obsługi inwestorów.
Dzięki wydarzeniu „Biznes Lubelskie” doszło do spotkania przedstawicieli z firm i samorządowców z powiatu lubelskiego oraz nawiązania z nimi relacji biznesowych.
Wczesniej, 5 czerwca podobne spotkanie odbyło się w Świdniku.
Spotkania Biznes Lubelskie organizowane są na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach realizacji projektu pt. „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II”.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button