RELACJA LIVE Z MECZU A KLASY: VICTORIA RYBCZEWICE – GLKS MICHÓW!!!

Dziś o godz. 14.30 na boisku w Rybczewicach rozpoczął się mecz VI kolejki o mistrzostwo grupy III lubelskiej A klasy, w którym piłkarze lidera – GLKS Victoria Rybczewice podejmują aktualnie czwarty zespół tabeli – GLKS Michów. Zapraszamy na RELACJE LIVE z tego spotkania!!!
końcowy nik Victorii
Bilans meczów Victorii w tym sezonie: 15 pkt, 5 zwycięstw – 0 remisów – 0 porażek, bramki: 18-3
* VICTORIA – GKS Abramów 6:1 (Kamil Cieśla 34′, 63′, Mariusz Skorek 9′, Jarosław Kowalik 37′, Jakub Bomba 49′-rzut karny, Grzegorz Skorek 90′)
* Oleśnia Oleśniki – VICTORIA 0:2 (Grzegorz Topyła 16′, Grzegorz Skorek 82′)
* VICTORIA – Błękit Cyców 3:0 v.o. Goście nie przyjechali na mecz.
* VICTORIA – Zawisza Garbów 4:2 (Dariusz Sawicki, Kamil Cieśla, Michał Skorek, Paweł Kasak)
* Tur Milejów – VICTORIA 0:3 (Grzegorz Skorek 14′, 60′, Kamil Cieśla 52′)
Bilans meczów Michowa w tym sezonie: 9 pkt, 3 zwycięstwa – 0 remisów – 2 porażki, bramki: 15-9
* MICHÓW – Huragan Siostrzytów 8:0
* Mila Turka – MICHÓW 3:4
* MICHÓW – Niedźwiada 1:4
* GKS Abramów – MICHÓW 0:1
* MICHÓW – Oleśnia Oleśniki 1:2
wyjściowa fota
Mobilizacja piłkarzy Victorii przed rozpoczęciem dzisiejszego meczu z Michowem!!!
GLKS Victoria: Mateusz Świetlicki, Michał Skorek (60′ Michał Kozak), Jakub Bomba (c), Mariusz Skorek, Jarosław Magryta, Radosław Ignatiuk, Paweł Kasak, Dariusz Sawicki (75′ Grzegorz Topyła), Mateusz Zawiślak (60′ Jarosław Kowalik), Sebastian Witkowski (88′ Łukasz Warda), Grzegorz Skorek.
Trener: Grzegorz Osajkowski, kierownik drużyny: Tomasz Świetlicki.
GLKS VICTORIA RYBCZEWICE – GLKS MICHÓW 4:2 (1:0)
Bramki:
22 min 1:0 Sebastian Witkowski
60 min 1:1
63 min 1:2
73 min 2:2 Sebastian Witkowski
86 min 3:2 Jakub Bomba
88 min 4:2 Łukasz Warda
PRZEBIEG MECZU
3 min zbyt lekko na bramkę gości strzelał Michał Skorek
5 min dwa razy z około 25 metrów na bramkę Michowa minimalnie niecelnie uderzał Jarosław Magryta
7 min po rzucie wolnym przyjezdnych z około 30 metrów, futbolówkę z własnego pola karnego głową wybija Mariusz Skorek
15-20 min kilka rzutów rożnych ekipy z Michowa, ale bez efektu bramkowego
22 min GOL!!! 1:0!!! SEBASTIAN WITKOWSKI!!! Po szybkim wznowieniu gry przez Mateusza Świetlickiego piłka trafiła do Sebastiana Witkowskiego, a ten z 16 metrów precyzyjnym lobem nad bramkarzem umieścił piłkę w siatce!!!
24 min zagranie ręką zawodnika gości we własnym polu karnym, sędzia wziął gwizdek do ust i… nie odgwizdał jedenastki dla Victorii…
28 min po akcji Mateusza Zawiślaka rzut rożny dla Victorii
29 min po dośrodkowaniu Dariusza Sawickiego z rzutu rożnego minimalnie niecelnie główkował Paweł Kasak
40 min brzydki faul na Jarku Magrycie około 30 metrów od bramki Michowa
41 min strzał Mariusza Skorka z rzutu wolnego broni bramkarz
Do przerwy: Victoria – Michów 1:0!!!
54 min po rzucie rożnym wykonanym przez Radosława Igantiuka przymierzającemu się do strzału z najblizszej odległości Jarkowi Magrycie piłka w ostatniej chwili skoczyła na nierówności boiska…
57 min z około 30 metrów minimalnie niecelnie strzelał Mariusz Skorek
58 min uderzenie Mateusza Zawiślaka z prawej strony boiska w długi róg tuż obok słupka
60 min GOL!!! 1:1!!! Daleki wykop obrońcy do napastnika, ten mija Radosława Ignatiuka i sam na sam z bramkarzem trafia w długi róg!!!
63 min GOL!!! 1:2!!! Kolejny błąd Igatiuka, napastnik znów sam na sam z Mateuszem Świetlickim i goście obejmują prowadzenie!!!
73 min GOL!!! 2:2!!! Sebastian Witkowski!!! Po rzucie wolnym Mariusza Skorka tuż sprzed linii pola karnego, piłka po rykoszecie trafiła pod nogi Sebastiana Witkowskiego, a ten doprowadził do wyrównania!!!
75-80 min po zdobyciu wyrównującej bramki przez gospodarzy rośnie ich przewaga na boisku
86 min GOL!!! 3:2!!! Jakub Bomba!!! Kapitan Victorii pakuje piłkę głową w zamieszaniu na polu karnym!!!
88 min GOL!!! 4:2!!! Łukasz Warda!!! Po akcji Grzegorza Skorka i wycofaniu piłki do wbiegającego w pole karne Łukasza Wardy Victoria podwyższa wynik!!!
Koniec meczu: Victoria – Michów 4:2!!!
Podziękowania dla Tomasza Świetlickiego za pomoc w przygotowaniu tej relacji!!!