AKTUALNOŚCI

Zawody sportowo – pożarnicze OSP gminy Piaski. Jednostki z Piaski i Brzezic powtórzyły wynik

Wczoraj w Siedliszczach odbyły się zawody sportowo – pożarnicze OSP gminy Piaski, w których udział wzięło siedemnaście drużyn. W tym roku zaskoczenia nie było, ponieważ w klasyfikacji mężczyzn tak samo jak w roku ubiegłym wygrała drużyna z Pisak w ten sposób okazała się bezkonkurencyjna, mało tego koleje pozostałe trzy miejsca zajęły te same drużyny co rok temu, czyli Brzezice, Kozice Górne i Wierzchowiska. W tym roku do zawodów dołączyła jednostka OSP Bystrzejowice Trzecie, która po wielu latach została reaktywowana.
W klasyfikacji kobiet jak w roku ubiegłym wygrała jednostka OSP Brzezice, Gardzienice spadły z drugiego na czwarte, a  Bystrzejowice Drugie bez zmian w porównaniu do roku ubiegłego zajęły miejsce trzecie. Swój debiut na zawodach, poprzez zajęcie drugiego miejsca przypieczętowała drużyna kobieca OSP z Wierzchowisk.
W trym roku dodatkowo w każdej kategorii uhonorowano po jednej drużynie za najlepiej wykonaną musztrę. I tak wśród kobiet, puchar powędrował do dziewczyn z OSP  Brzezice, a w kategorii panów najlepiej musztrę wykonała jednostka z Kozic Górnych.
Najlepszym drużynom puchary wręczyli: Prezes Powiatowej OSP- Dariusz Kołodziejczyk wraz z Prezesem Gminnym OSP Michałem Cholewą.
Tak przedstawia się końcowa klasyfikacja:


Drużyny kobiece:

 1. Brzezice
 2. Wierzchowiska
 3. Bystrzejowice Drugie
 4. Gardzienice

Drużyny męskie:

Reklama
 1. Piaski
 2. Brzezice
 3. Kozice Górne
 4. Wierzchowiska
 5. Bystrzejowice Drugie
 6. Majdan Kawęczyński
 7. Siedliszczki
 8. Majdanek Kozicki
 9. Giełczew
 10. Bystrzejowice Trzecie
 11. Gardzienice
 12. Janówek
 13. Kębłów

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close