AKTUALNOŚCIEDUKACJA

Zapraszają do Zespołu Szkół w Trawnikach. Rekrutacja trwa!

Uwaga, trwa nabór do Zespołu Szkół w Trawnikach. Placówka w dalszym ciągu zachęca uczniów do nauki w Branżowej Szkole I stopnia. A jest w czym wybierać. Proponowane zawody to: sprzedawca, kucharz, cukiernik, piekarz, fryzjer, mechanik pojazdów samochodowych, elektryk, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, murarz – tynkarz, ślusarz, lakiernik, a także mechanik maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego.
Trawniki kuszą atrakcyjnymi kierunkami górniczymi. Dlatego jeszcze niezdecydowani uczniowie powinni rozważyć wybór Technikum w Trawnikach, gdzie mogą kształcić się jako górnik podziemnej eksploatacji złóż i elektryk. Prowadzone są także zapisy na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe w zawodach: górnik podziemnej eksploatacji złóż i technik górnictwa podziemnego. Szkoła może pochwalić się dobra bazą dydaktyczną i świetnym zapleczem sportowym.
– Oferujemy dobrą bazę dydaktyczną, nauczycieli- praktyków oraz naukę w komfortowych warunkach, a dla uczniów spoza terenu Trawnik zapewniamy internat – zachęca Katarzyna Balcerek, Dyrektor ZS w Trawnikach.

 

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Close