SPONSOROWANE

Jak wysyłać tańsze paczki kurierskie?

tańsze paczki

Wysyłasz paczki? Zatem zainteresuje Cię w jaki sposób możesz je wysyłać taniej.


Nasze oczekiwania rosną. Szukamy i oczekujemy usług szybkich, łatwo dostępnych i oczywiście w niskich cenach. Chyba nikt nie lubi przepłacać, za to każdy chce korzystać z promocji i okazji zakupowych.
Zapotrzebowanie na usługi kurierskie wciąż wzrasta. Z jednej strony napędza je silny rozwój branży e-commerce, z drugiej nasze potrzeby – wysyłamy paczki do znajomych, rodziny. Coraz chętniej i częściej korzystamy z usług kurierskich i chyba nie ma się co dziwić. Powiedzmy sobie szczerze, czy dziś mamy czas i ochotę spędzać czas w kolejkach na poczcie? Czy tak przyjemne są wycieczki z kilkudziesięcio kilową paczką na pocztę? Niekoniecznie. Są lepsze sposoby na spędzanie wolnego czasu.
Wśród osób, które jeszcze nie korzystały z usług kurierskich wciąż utrzymuje się przekonanie, że paczka kurierska jest droga. I jest w tym ziarno prawdy. Firmy kurierskie nastawione są na odbiorców biznesowych – branża e-commerce, wobec czego ich oferta dostosowana jest do ich potrzeb a nie potrzeb klienta indywidualnego. W efekcie zwykle taka usługa jest wyceniana indywidualnie, a cena jej jest wysoka. Poza tym korzystając bezpośrednio z usług firmy kurierskiej, klient indywidualny nie ma możliwości skorzystania z usług kurierskich od drzwi do drzwi, a to oznacza konieczność doręczenia przesyłki do najbliższego oddziału firmy. Jest jednak na to prosty sposób – broker usług kurierskich.
Broker usług kurierskich to pośrednik pomiędzy firmą kurierską a zleceniodawcą. Zapewnia on dużą ilość zamówień, dzięki czemu może wynegocjować własne warunku z firmami kurierskimi. W efekcie swoim klientom oferuje usługi kurierskie w dużo niższych cenach. Bez względu czy wysyłasz kilka paczek rocznie, czy też robisz to dość regularnie korzystając z serwisów takich jak Przesyłarka.pl zawsze korzystasz z oferty tanich przesyłek kurierskich w usłudze od drzwi do drzwi. Czyli kurier przyjedzie po paczkę do domu, biura i dostarczy ją pod wskazany przez ciebie adres. Oszczędzasz zatem nie tylko pieniądze ale i czas. Zazwyczaj brokerzy oferują usługi wielu firm kurierskich, w przypadku Przesyłarki korzystasz z usług największych firm kurierskich. Nie tracisz czasu na sprawdzanie oferty każdej firmy kurierskiej z osobna, wszystkie oferty otrzymujesz w jednym miejscu. Tobie pozostaje porównanie i wybór najlepszej dla siebie oferty. Korzystając z usług pośrednika nie ma też konieczności zawierania wiążących umów ani deklaracji ilości paczek, masz pełną swobodę co do ilości oraz czasu. Pamiętaj jednak, że oferowane ceny dotyczą paczek standardowych, jeśli przekroczysz limity wymiarów, wagi – firma kurierska doliczy dodatkowe opłaty za paczkę niestandardową, a więc koszty transportu paczki wzrosną. Wysyłka paczki krajowej to koszt od 16,50 zł, paczkę do Wielkiej Brytani możesz wysłać już za 79,99 zł. Czas realizacji usługi w usługach krajowych wynosi od 1-2 dni roboczych, a w usługach międzynarodowych średnio 3-5 dni roboczych.
artykuł sponsorowany

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Zobacz również
Close
Back to top button
Close
Close