AKTUALNOŚCISPORT

Trawena w ścisłej czołówce A klasy

Bardzo dobrze w rundę jesienną bieżącego sezonu A klasy weszli futboliści Ludowego Klubu Sportowego Trawena. W czterech pierwszych kolejkach podopieczni trenera Waldemara Ocyska nie zaznali goryczy porażki odnosząc trzy zwycięstwa i notując jeden remis. Bohaterem wygranego aż 6:1 (5:0) meczu z Perłą Rokitno był Marcin Kubicki, który aż cztery razy wpisywał się na listę strzelców.
Bramki: Marcin Kubicki 4 (6′, 35′, 39′, 44′), Kamil Cieśla (10′), Grzegorz Klimkiewicz (58′).
Trawena: Andrii Nemeryshyn, Hubert Mrugała, Grzegorz Limek, Grzegorz Bancerz, Szymon Bancerz (57′ Paweł Łuczkiewicz), Patryk Bartosz, Patryk Archała, Borys Olesh, Grzegorz Klimkiewicz (75′ Patryk Tarczyluk), Kamil Cieśla (85′ Michał Pędzisz), Marcin Kubicki.
Już w 6 minucie swój festiwal strzelecki rozpoczął Marcin Kubicki. Chwilę potem było już 2:0 dla gospodarzy. Do siatki trafił nowy „nabytek” czyli Kamil Cieśla, który jeszcze wiosną reprezentował barwy Victorii Rybczewice. Końcówka pierwszej połowy przyniosła trzy kolejne gole Kubickiego. Zawodnik Traweny zdobył je w ciągu – uwaga – zaledwie dziewięciu minut! Prowadząc 5:0 miejscowi w drugiej połowie wyraźnie zwolnili tempo. W efekcie swój dorobek bramkowy powiększyli tylko o jedno trafienie. Golkipera z Rokitna do kapitulacji zmusił Grzegorz Klimkiewicz. W 79 minucie goście strzelili bramkę czym uratowali honor w tym spotkaniu.