AKTUALNOŚCISPORT

Trzy pytania do Rafała Dybały…

Pięć meczów – cztery zwycięstwa i jeden remis oraz stosunek bramek 24:8. To na dziś bilans lidera tabeli grupy III piłkarskiej A klasy – drużyny Perły Progres Mełgiew. Jak widać zespół grającego trenera Rafała Dybały jak do tej pory radzi sobie bardzo dobrze. Czy tylko siłą rozpędu beniaminka? Zapytaliśmy o to szkoleniowca mełgiewskiej ekipy.
* Nie za dobrze Wam idzie w nowym sezonie?
– Podchodzimy do naszych wyników na spokojnie. Mamy świadomość, że mecze z czołowymi drużynami tej grupy dopiero przed nami. Taką próbkę mieliśmy w spotkaniu z Niemcami. Goście byli zespołem lepszym, ale pokonać na własnym boisku się nie daliśmy. Jak do tej pory naszą siłą jest dobra skuteczność. Średnio strzelamy prawie pięć goli na mecz.
* Kibice coraz częściej pytają czy na boisko wróci jeszcze Tomek Korona…
– Wiosną przydarzyła mu się dość poważna kontuzja kolana. Uraz na dzień dzisiejszy wyklucza jego udział w rozgrywkach. Tomek do twardy zawodnik i wiem, że zrobi wszystko co możliwe, aby powrócić jeszcze do gry. Czy i kiedy to nastąpi czas pokaże.
* Jaki cel został postawiony przed zespołem na ten sezon?
– Tak jak już powiedziałem. Podchodzimy do wszystkiego na spokojnie. Przede wszystkim chcemy cieszyć się grą w piłkę i wygrywać każdy kolejny mecz. Gramy dla siebie i oczywiście naszych kibiców. Co z tego wszystkiego wyniknie zobaczymy…

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button