AKTUALNOŚCISPORT

Rezerwy Wierzchowisk punktują

Drugi zespół Ludowego Klubu Sportowego z Wierzchowisk, tak jak w poprzednim sezonie, bierze udział w rozgrywkach żeńskiej III ligi. Ekipa prowadzona przez trenera Dariusza Kosika na starcie nowej edycji zainkasowała cztery punkty. Po remisie u siebie z Sybillą Puławy nasze dziewczęta na wyjeździe pewnie pokonały beniaminka rozgrywek Granit Bychawa 3:0 (2:0).
Bramki: Patrycja Tkaczyk 2 (3′, 44′), Julia Kruk (18′).
Wierzchowiska II: Martyna Futa, Maja Oleszczuk (41′ Weronika Bednarczyk), Natalia Flis, Natalia Pielecha, Oliwia Badach, Zofia Czercowy (65′ Julia Ziętek), Weronika Krysa, Patrycja Wróbel, Nikola Trąbka (41′ Joanna Latała), Patrycja Tkaczyk, Julia Kruk.
Debiutujące w rozgrywkach ligowych gospodynie na inaugurację uległy innemu beniaminkowi czyli lubelskiej Unii aż 0:11. Wierzchowiska jechały na mecz do Bychawy z pełną świadomością swojej szansy na wywalczenie kompletu „oczek”. Nie przegapiły okazji do powiększenia dorobku punktowego. Nasze futbolistyki powinny zanotować wygraną w dużo bardziej okazałych rozmiarach, ale niestety w kilku wyśmienitych sytuacjach zawodziła je skuteczność. Patrycja Tkaczyk zdobyła dwa gole, a powinna trafić do siatki jeszcze kilka razy. Jedną bramkę jeszcze do przerwy „dorzuciła” Julia Kruk i przyjezdne wracały do Wierzchowisk w dobrych humorach.

Reklama
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button