Juniorzy Piaskovii poniżej oczekiwań

Jak nie idzie to nie idzie. Tak w wielkim skrócie można opisać poczynania juniorów starszych Piaskovii w rundzie jesiennej bieżącego sezonu. Piłkarze trenera Artura Mazurka w swoim piątym meczu grupy I Lubelskiej Ligi zanotowali czwartą porażkę. Tym razem ulegli na Kościelcu ekipie BKS Bogucin 1:4 (1:2).
Bramka: Kamil Tatara (35′).
Piaskovia: Łukasz Zaborek, Kamil Tatara, Bartosz Oleksiejuk, Bartłomiej Wosiak (65′ Krystian Fedorowicz), Piotr Kierepka, Marcel Kolasa, Sylwester Tatara, Eryk Tokarski, Maciej Skoczylas, Filip Łysiak, Jakub Zagraba.
Był to bardzo słaby występ juniorów Piaskovii. Mimo przewagi w pierwszej połowie nie potrafili oddać celnego strzału na bramkę gości. Dopiero przy stanie 0:2 ładne uderzenie grającego z konieczności w pomocy Kamila Tatary wylądowało w siatce gości. Druga połowa to głównie walka w środku boiska. Bogucin w końcówce meczu wyprowadził jeszcze dwie kontry i zasłużenie wygrał to spotkanie.