AKTUALNOŚCI

Ukradł i… zasnął

W dość nietypowy sposób wpadł w ręce policjantów 20-latek, który ukradł kable rozruchowe z holownika. Mężczyzna po dokonanej kradzieży wrócił do pojazdu i tam zasnął. Jak się okazało, na swoim koncie ma więcej czynów zabronionych i w dodatku nie działał sam. Mundurowi zatrzymali również jego 30 – letniego kuzyna. Mężczyznom udowodniono m.in. kradzieże z włamaniem do sklepu, myjni i pojazdów.
Wczoraj rano patrol ruchu drogowego został powiadomiony przez mężczyznę, że idąc drogą zauważył motorower, obok którego leżały kable rozruchowe, które rozpoznaje jako swoją własność.
Mundurowi razem ze zgłaszającym skierowali się w stronę należącego do niego holownika. Faktycznie, przypuszczenia mężczyzny potwierdziły się. W pojeździe brakowało wspomnianych kabli.
Podczas sprawdzania holownika, na leżance za firanką policjanci zauważyli śpiącego młodego mężczyznę. Obudzony przez funkcjonariuszy 20-latek nie potrafił logicznie wyjaśnić, jak się tam znalazł i co tam robił. Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.
W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że 20 – latek na swoim koncie ma inne kradzieże. Razem ze swoim 30 – letnim kuzynem kilkukrotnie włamywali się do myjni samochodowych, do pojazdów oraz sklepu. Część skradzionego mienia udało się odzyskać. Sprawa ma charakter rozwojowy

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
Reklama