AKTUALNOŚCISPORT

Cenna wygrana młodzików Victorii

Drużyna młodzików starszych Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Victoria wygrywa także na wyjazdach. Po dwóch porażkach z Janowianką w Janowie Lubelskiem (0:5) i GLKS w Głusku (1:2) młodzi futboliści z Rybczewic odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo. Tym razem podopieczni trenera Kacpra Świetlickiego pokonali w Piotrkowie swoim rówieśników z miejscowej Piotrcovii 2:1 (1:0).
Bramki: Jakub Skowronek 2.
Victoria: Jurek Szymon, Julia Bartnik, Bartosz Suplewski, Maciej Młynarczyk, Mateusz Pawelec, Dawid Zieliński, Ryszard Podolak, Grzegorz Skubik, Jakub Skowronek oraz Łukasz Jurek, Adam Jaremek, Kacper Olech.
Wielkie brawa dla naszych młodych piłkarzy! Victoria pokonała trudnego rywala, który wcześniej na własnym boisku nie miał sobie równych gromiąc Avenir 4:0 czy Perłę 7:1!
Pierwsza połowa była przepiękna w naszym wykonaniu. Wszystko było tak jak sobie zaplanowaliśmy przed spotkaniem. W drugiej połowie moment nieuwagi kosztował nas utratę wyrównującej bramki. Tuż przed końcem meczu znowu zaczęliśmy grać „swoje” i udało się przechylić szalę wygranej na naszą stronę – powiedział po meczu trener Victorii Kacper Świetlicki.