AKTUALNOŚCISPORT

Kto? Gdzie? Kiedy? Weekendowy terminarz kibica piłkarskiego

Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych!
II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) – IX KOLEJKA
niedziela 21 października godz. 13.00 Naprzód Sobolów – LKS WIERZCHOWISKA
III LIGA KOBIET (GRUPA LUBELSKA) – VII KOLEJKA
niedziela 21 października godz. 11.00 LKS WIERZCHOWISKA II – Kinga Krasnystaw
III LIGA (GRUPA IV) – XIII KOLEJKA
sobota 20 października godz. 15.00 AVIA ŚWIDNIK – Podlasie Biała Podlaska
KLASA OKRĘGOWA – XII KOLEJKA
niedziela 21 października godz. 11.00 AVIA II ŚWIDNIK – Stal Poniatowa
niedziela 21 października godz. 14.00 Granit Bychawa – ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK
niedziela 21 października godz. 14.30 Opolanin Opole Lubelskie – PIASKOVIA PIASKI
A KLASA (GRUPA III) – X KOLEJKA
sobota 20 października godz. 11.00 Rohland Tuszów – OLEŚNIA OLEŚNIKI
sobota 20 października godz. 15.00 Błękit Cyców – PERŁA PROGRES MEŁGIEW
niedziela 21 października godz. 12.00 TRAWENA TRAWNIKI – Krzczonovia Krzczonów
niedziela 21 października godz. 14.00 GKS Niedźwiada – VICTORIA RYBCZEWICE
A KLASA (GRUPA CHEŁMSKA) – XI KOLEJKA
niedziela 21 października godz. 14.00 Znicz Siennica Różana – MKS SIEDLISKA
B KLASA (GRUPA IV) – VIII KOLEJKA
niedziela 21 października godz. 11.00 LKS BISKUPICE – VIR DOROHUCZA
niedziela 21 października godz. 14.00 LKS WIERZCHOWISKA – KS Uniszowice
niedziela 21 października godz. 14.30 HURAGAN SIOSTRZYTÓW – LZS Krężnica Jara
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH (GRUPA I) – VI KOLEJKA
sobota 20 października godz. 15.00 Amator Leopoldów-Rososz – PIASKOVIA PIASKI
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA III) – IX KOLEJKA
sobota 20 października godz. 13.00 TRAWENA TRAWNIKI – Krzczonovia Krzczonów
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – XII KOLEJKA
niedziela 21 października godz. 14.00 AVIA ŚWIDNIK – Sygnał Lublin
LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GRUPA II) – XII KOLEJKA
niedziela 21 października godz. 15.30 AVIA ŚWIDNIK – Sygnał Lublin
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – VII KOLEJKA
sobota 20 października godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – KS Drzewce
sobota 20 października godz. 12.00 PERŁA PROGRES MEŁGIEW – Mazowsze Stężyca
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH (GRUPA I) – IX KOLEJKA
sobota 20 października godz. 10.00 AVIA ŚWIDNIK – BKS Lublin
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – IX KOLEJKA
sobota 20 października godz. 11.30 AVIA ŚWIDNIK – BKS Lublin
LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH (GRUPA I) – VIII KOLEJKA
sobota 20 października godz. 13.00 PIASKOVIA PIASKI – Perła Borzechów
sobota 20 października godz. 13.30 Granit Bychawa – VICTORIA RYBCZEWICE
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH (GRUPA II) – III TURNIEJ II RUNDY
sobota 20 października godz. 10.00 – boisko Orlik przy ul. Kopernika 9 w Świdniku.
Udział biorą: AVIA II ŚWIDNIK, Wysoczanka Wysokie, Sławin Lublin, Granit Bychawa, MUKS Jabłonna, Janowianka Janów Lubelski.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – III TURNIEJ II RUNDY
sobota 20 października godz. 13.00 – boisko Orlik przy ZS w Piaskach.
Udział biorą: UKS Football Academy II Lublin, Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin, Tur Milejów, Puławiak Puławy, Stal Poniatowa, PIASKOVIA PIASKI.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA II) – III TURNIEJ II RUNDY
sobota 20 października godz. 14.00 – boisko klubowe Mazowsza w Stężycy.
Udział biorą: AVIA ŚWIDNIK, Tęcza Bełżyce, Motor Lublin S.A., Dubler Opole Lubelskie, Górnik Łęczna.
LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA V) – III TURNIEJ II RUNDY
sobota 20 października godz. 12.00 – boisko klubowe LKS w Kamionce.
Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK MAŁY, UKS Widok Lublin, Błękit Cyców, LKS Kamionka, Orka Kluczkowice, Perła Borzechów.
LUBELSKA LIGA ŻAKÓW STARSZYCH (GRUPA II) – III TURNIEJ II RUNDY
sobota 20 października godz. 9.00 – boisko Orlik przy PCEZ w Świdniku.
Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK MAŁY, BKS Lublin, Wisła Józefów, AP Bronowice Lublin, Orion Niedrzwica Duża, Górnik Łęczna.
LUBELSKA LIGA ŻAKÓW STARSZYCH (GRUPA III) – III TURNIEJ II RUNDY
sobota 20 października godz. 13.00 – boisko Orlik przy ul. Kopernika 9 w Świdniku.
Udział biorą: AVIA ŚWIDNIK, Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin, Wisła Puławy, MUKS Jabłonna, MOSiR Lubartów, Granit Bychawa.
LUBELSKA LIGA ŻAKÓW STARSZYCH (GRUPA IV) – III TURNIEJ II RUNDY
niedziela 21 października godz. 12.30 – boisko Orlik przy ul. Pogodnej w Lublinie.
Udział biorą: PERŁA PROGRES MEŁGIEW, Zawisza Garbów, AF Głusk, UKS Widok Lublin, MUKS Kraśnik, Tęcza Bełżyce.
LUBELSKA LIGA ŻAKÓW MŁODSZYCH – III TURNIEJ
niedziela 21 października godz. 11.00 – boisko klubowe Lublinianki w Lublinie.
Udział biorą: ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK MAŁY, BKS I Lublin, BKS II Lublin, UKS Football Academy Lublin, Vrotcovia Lublin, AP Bronowice Lublin.

Reklama
Tagi
Pokaż więcej

Powiązane

Back to top button
Close
Reklama