Piłkarze Huraganu pokazali moc

Dopiero w meczu ósmej kolejki rozgrywek B klasy piłkarze Huraganu zaprezentowali się tak jak w pierwszych dwóch spotkaniach rundy jesiennej. Przeciwko LZS z Krężnicy Jarej gospodarze zagrali skutecznie, z polotem i co najważniejsze odnieśli wysokie zwycięstwo aż 5:1 (3:0).
Bramki: Artur Lipiec 2 (7′, 25′), Łukasz Daniel (34′), Kamil Lipiec (55′), Sebastian Gorgol (83′).
Huragan: Damian Janczak, Maciej Jarosz, Piotr Biszkont, Bartłomiej Mitelski (58′ Mateusz Bartocha), Kamil Lipiec, Artur Lipiec (62′ Dominik Daniel), Wojciech Mitelski (82′ Arkadiusz Lipiec), Łukasz Daniel (79′ Dominik Dziurawiec), Mirosław Chudy, Sebastian Wojciechowski (73′ Marcin Mietelski), Sebastian Gorgol.
Dobrze dysponowana tego dnia drużyna z Siostrzytowa już po 25 minutach prowadziła 2:0. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Artur Lipiec. W 34 minucie, kiedy błąd obrony przyjezdnych bezlitośnie wykorzystał Łukasz Daniel, zrobiło się już 3:0. Tuż po przerwie nadzieję gościom na powalczenie o korzystny wynik dał jeden z napastników, który zdobył bramkę w dość dziwnych okolicznościach. W tej sytuacji kompletnie nie popisała się obrona Huraganu, która niepotrzebnie czekała na gwizdek arbitra. Na szczęście kilka minut później na 4:1 podwyższył Kamil Lipiec. Nasz zawodnik po rzucie rożnym najprzytomniej zachował się pod bramką rywali. Rezultat chytrym uderzeniem na siedem minut przed końcowym gwizdkiem arbitra ustalił Sebastian Gorgol.