Nie rezygnują z walki o awans

Do ostatniego meczu jesieni w piłkarskiej B klasie LKS Wierzchowiska przystąpił w mocno eksperymentalnym składzie i bez ani jednego zawodnika na ławce rezerwowych. Nie przeszkodziło to podopiecznym trenera Jarosława Góry w odniesieniu cennego wyjazdowego zwycięstwa 5:1 (2:0) nad LZS Krężnica Jara. Dzięki temu przed wiosennymi rewanżami nasz zespół traci do lidera tylko pięć „oczek” i nie rezygnuje z walki o awans do A klasy.
Bramki: Adrian Świech 3 (13′, 34′, 49′), Dawid Kurkiewicz (71′), Dominik Jarosz (75′).
Wierzchowiska: Vladyslaw Snizhko, Paweł Kozak, Mateusz Wawszczak, Dawid Kurkiewicz, Dominik Jarosz, Przemysław Pulikowski, Patryk Pulikowski, Tomasz Sapuła, Damian Kowalik, Adrian Świech, Maciej Ruszniak.
Przez cały mecz przewagę posiadali goście. Prowadzenie zdobył Adrian Świech dobijając piłkę odbitą przez bramkarza po uderzeniu Dawida Kurkiewicza. W 34 minucie po rzucie rożnym w sporym zamieszaniu najsprytniej zachował się Świech i głową skierował futbolówkę do siatki. Po zmianie stron Wierzchowiska przeprowadziły kombinacyjną akcję, po której ręce same składały się do oklasków. Paweł Kozak podał piłkę do Kurkiewicza, który z pierwszej piłki zagrał „na obieg” do Dominika Jarosza. Ten zacentrował na głowę do Świecha i zrobiło się 3:0. W 71 minucie na listę strzelców wpisał się Kurkiewicz, który po tym jak otrzymał podanie od Patryka Pulikowskiego, „przełożył” sobie obrońcę na prawą nogę i z około 11 metrów uderzył celnie w krótki róg. Kwadrans przed końcem świetne, prostopadłe podanie Kurkiewicza w sytuacji sam na sam z bramkarzem na piątego gola zamienił Jarosz.